• مرکز تماس : 43417 -021

اخبار

مجمع عمومی عادی سالانه بیمه آسماری صبح روز پنجشنبه،27 تیر ماه با حضور بیش از 92 درصد از صاحبان سهام برگزار شد و صورت های مالی منتهی به 29 اسفند سال 1397 به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی بیمه آسماری، مجمع عمومی بیمه آسماری پس از استماع گزارش هیئت مدیره به مجمع ، صورتهای مالی سال 97 را به تصویب رساند و مبلغ هفده میلیارد و پانصد میلیون ریال سود قابل تقسیم به سهامداران اختصاص یافت .

در ادامه حسابرس قانونی و بازرس علی البدل نیز برای سال مالی 1398 به همراه روزنامه های کثیر الانتشار به عنوان روزنامه رسمی شرکت به تصویب بیمه آسماری رسید .

به گزارش روابط عمومی بیمه آسماری،علیرضا یزدان دوست ،مدیر عامل شرکت بیمه آسماری در خصوص نوع فعالیت بیمه آسماری در گفت و گو با روزنامه پیام عسلویه گفت: این شرکت، یکی از شرکت های بیمه ای است که با دریافت مجوز فعالیت در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، آغاز به کار نموده  و همانند دیگر بیمه گران، مجوز خود را از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی دریافت کرده است. این شرکت ، در سازمان منطقه آزاد پروانه خود را به ثبت رسانده و دفتر مرکزی آن در منطقه آزاد کیش فعال است.


به گزارش روابط عمومی بیمه آسماری ،علیرضا یزدان دوست مدیرعامل بیمه آسماری برای نخستین بار در جلسه شورای عمومی سندیکا بیمه گران ایران حضور یافت که از مباحث حائز اهمیت در این جلسه حمایت مدیران عامل شرکتهای بیمه از فعالیت های شواری هماهنگی معاونان فنی بوده است که خواهان تقویت و حمایت از این شورا و اقدامات آن شدند.

علیرضا یزدان دوست مدیرعامل بیمه آسماری با حضور در محل فرمانداری بوشهر با اسماعیل روحانی معاون سیاسی –اجتماعی این استان صبح روز دوشنبه مورخ 1398/04/10 دیدار کردند.


اطلاعات تماس

شماره تماس :

۰۲۱-۴۳۴۱۷

نمابر :

۰۲۱-۸۶۰۸۸۴۱۰

آدرس :

تهران ، خیابان گاندی جنوبی، خیابان یازدهم (شهاب) -پلاک ۱۹ - ساختمان آسماری

کدپستی : ۱۵۱۷۷۵۶۶۱۱

خبر نامه آسماری

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین اخبار شرکت بیمه آسماری برای شما ارسال شود.

سایر خبرها