• مرکز تماس : 43417 -021

اخبار

بولتن خانواده بیمه آسماری به چاپ رسید

 

به گزارش روابط عمومی بیمه آسماری، نشریه داخلی بیمه آسماری در اواخر اردیبهشت‌ ماه به چاپ رسید. این نشریه به نام نشریه خانواده آسماری هر دو ماه یک‌بار به چاپ می‌رسد.

 

این بولتن درون‌سازمانی را می‌توان نقطه عطف ارتباط و تعامل مدیران شعب ،نمایندگان ، با مدیران ستادی دانست، به‌عبارتی‌دیگر این نشریه داخلی تأثیرگذارترین نقش را در فعالیت‌های درون‌سازمانی بر عهده دارد.

شایان ذکر است، مرتبط بودن اهداف کارکنان باسیاست‌های کلان مدیریتی، انطباق رفتار بدنه سازمان با انتظارات ، اهداف و چشم‌انداز‌های سازمان ازجمله راه‌های ایجاد همبستگی در ارتباطات مناسب درون‌سازمانی است.

بولتنی که پیش روی شماست صرفاً در راستای ارائه اطلاعات از سطوح بالای سازمان به سطوح پایین نمی‌باشد، بلکه باهدف تأمین یک حس مشترک سازمان برای شبکه فروش بیمه آسماری است که بخش مهمی از شرکت بیمه آسماری می باشد و کاربرد آن برای افرادی که ممکن است با شرکت عدم آشنایی کامل داشته باشند نیز می تواند مورداستفاده قرار بگیرد.

 این نشریه داخلی را با توجه به محتوای و تنوع مطالب می‌توان در زمره نشریات آموزشی به‌حساب آورد که به‌صورت دوماهنامه منتشر خواهد شد. ازآنجایی‌که این بولتن متعلق به تک‌تک شما عزیزان است ،خواهشمند است نقطه نظرات و مطالب خود را به منظور درج در 2 ماهنامه آتی همراه نام و شماره تماس به آدرس ایمیل info@asmari –insurance.net ارسال نمایید

اطلاعات تماس

شماره تماس :

88886164 - 86083522

نمابر :

88886487

آدرس :

تهران - خیابان گاندی جنوبی - خیابان سوم ، پلاک ۸ - طبقه ی سوم و دوم

خبر نامه آسماری

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین اخبار شرکت بیمه آسماری برای شما ارسال شود.

سایر خبرها